BAYSU

BAYSU - Logo (White)

ENG

FR

العربية

1996 yılında sektöre adım atan BAYSU Arıtma, genel anlamı ile “Su Arıtma Mühendisliği” ve bunun çevresinde bütünleşik mühendislik dallarında hizmet vermektedir.

Endüstriyel proses suyu hazırlama, içme suyu arıtımı, atık suların arıtılması, tesis otomasyonu, yüzme havuzu mekaniği ve inşaatı konularında hizmet veren firmamız hem projelendirme hem de işletme aşamalarında müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel ve su kimyasalları konusunda da sektörün öncü firmaları ile ortaklaşa çalışarak son kullanıcılar için geniş bir yelpazede mühendislik çözümleri üretmektedir.

Kuruluş amacı doğrultusunda imalatçı ve üretken kimliği ile her geçen gün güçlenen firmamız, betonarme ve metal konstrüksiyon yapılar ile arıtma ve havuz inşaatlarını da kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır. Hizmet kalitesini ve ürün gamını yükselterek sonuç odaklı çalışan BAYSU Arıtma, sektörünün hüçlü firmalarından biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Su arıtımı ve teknolojileri alanında yaratıcı çözümleri ve hizmetleriyle fark yaratan, Türkiye’de lider, uluslararası pazarda söz sahibi bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve uzman kadromuzla en uygun tasarım, mühendislik çözümleri ve servis desteğini sağlamak.

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.